Back to homepage

Tag "shtrat"

Foto – Ah sikur te isha shtrat

Foto – Ah sikur te isha shtrat 0

🕔22:55, 23.Nën 2015 Read Full Article
Dy bjonde ne nje krevat

Dy bjonde ne nje krevat 0

🕔20:00, 7.Sht 2009

Dy bjonde ishin shtrire ne nje krevat Shtynin njera-tjetren ngaqe ishte vendi pak i ngushte Bie njera nga krevati dhe i thote kjo tjetra: Hajde tash ne krevat se u liru pak vend

Read Full Article