Dy bjonde ne nje krevat

Administratori
By Administratori 7 Shtator, 2009 20:00

Dy bjonde ne nje krevat

Dy bjonde ishin shtrire ne nje krevat
Shtynin njera-tjetren ngaqe ishte vendi pak i ngushte
Bie njera nga krevati dhe i thote kjo tjetra: Hajde tash ne krevat se u liru pak vend

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 7 Shtator, 2009 20:00
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.