Back to homepage

Tag "shemtuar"

Dy shoke

Dy shoke 0

🕔01:19, 29.Jan 2010

Njeri pyet shokun e vet Si eshte gruaja jote ne guzhine? Ai e shikon shokun e vet dhe i thote: E shemtuar si ne te gjitha dhomat tjera.

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Qershor 2021
H M M E P S D
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930