Dy shoke

Administratori
By Administratori 29 Janar, 2010 01:19

Dy shoke

Njeri pyet shokun e vet
Si eshte gruaja jote ne guzhine?
Ai e shikon shokun e vet dhe i thote: E shemtuar si ne te gjitha dhomat tjera.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 29 Janar, 2010 01:19
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.