Back to homepage

Tag "poezi"

Mesuesi dhe djali i dashuruar

Mesuesi dhe djali i dashuruar 0

🕔19:20, 24.Jan 2010

Ne klas hyri profesori, Hapi canten me nxitim, Nxori fletet pa pertim, Tha se sot kemi provim. Vajza brune e trishtuar, Ate dit skishte mesuar, Djali anash kur e pa, Nxori kopjen e ja dha. Vajza brune e gezuar, Hapi

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Shtator 2020
H M M E P S D
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930