Back to homepage

Tag "ora"

Djali dhe baba

Djali dhe baba 0

🕔23:56, 6.Mar 2010

Nje dit e pyet djali babin. Po shkoj me ble nje ore. Kur kthehet i thot babit o babi shikoje cfar ore e kam ble! I thot babi, t’pshurrsha ne te, i thot djali pshurre sa te dush se nuk

Read Full Article
Plaku Kosovar

Plaku Kosovar 0

🕔22:24, 12.Nën 2009

Nje dite nje turist e pyet nje plak kosovar: – Bac sa eshte ora? 12 i thote plaku, – Vec 12 a mendova se u ba ma shume, Jo i thote baca, te na sbahet ma shume se apet prej

Read Full Article