Back to homepage

Tag "mesuesja"

Mesuesja dhe Beni

Mesuesja dhe Beni 0

🕔13:03, 21.Jan 2013

Mesuesja: Pse qesh? Nxenesi : Pash nje rrip te sutjenave te tua Mesuesja: Dil perjashta nje muaj pezullim Qesh nxensi i dyt Mesuesja: Po ti pse qesh? Nxenesi : Pash te dy rripat e sutjenave te tua Mesuesja : Ti

Read Full Article
Beni dhe mesuesja

Beni dhe mesuesja 0

🕔14:42, 13.Pri 2011

Mesuesja: Beni i ke ber gabim detyrat e shtepise, thuaj babit te vije ne shkolle. Beni: ç`faj ka babi mesuese, detyrat mi beri mami.

Read Full Article
A dënohet dikush

A dënohet dikush 0

🕔21:37, 6.Shk 2010

Një nxënës i sapoardhur ne klasën e re pyet mësuesen : “Mesuese a dënohet dikush për diçka që nuk e ka bërë? –“Jo asnjëherë” përgjigjet mësuesja. – Atëherë se besoj se do të më dënoni për detyrat që nuk i

Read Full Article
Gjermanja dhe nje coban shqiptar

Gjermanja dhe nje coban shqiptar 0

🕔18:37, 3.Tet 2009

Nje gjermanes i kishte plasur goma ne bjeshke dhe nuk dinte ta nderoj me gomen rezerve. Kur aty afer po kalonte nje coban Shqiptar dhe me fyell i ja jepte kenges se deleve te tij. Hej i tha Gjermanja te

Read Full Article
Gania  me  Mesuesen

Gania me Mesuesen 0

🕔21:50, 16.Gus 2009

Nese dikush nga ju e konsideron veten budalla le te ngrihe ne kembe. Ne fillim askush prej nxenesve nuk ngrihet. PAS PESE MINUTASH derisa ne klase mbreteronte qetesia ne kembe ngrihet Gania. Mesuesja u habit: ajo nuk besonte se gania

Read Full Article