Beni dhe mesuesja

Administratori
By Administratori 13 Prill, 2011 14:42

Beni dhe mesuesja

Mesuesja: Beni i ke ber gabim detyrat e shtepise, thuaj babit te vije ne shkolle.
Beni: ç`faj ka babi mesuese, detyrat mi beri mami.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 13 Prill, 2011 14:42
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.