Back to homepage

Tag "matesa; martohet"

Martohet nje burre

Martohet nje burre 0

🕔19:52, 28.Shk 2012

Martohet nje burre dhe nuk dinte ca te bente naten e pare, mer ne telefon nje shok i tho ca te bej, i thot shoku fute organin me te gjate qe ke aty ku ben shurren gruaja, mbas gjys ore

Read Full Article