Back to homepage

Tag "mataj"

Piktor i Postribes “Gentian Mataj”

Piktor i Postribes “Gentian Mataj” 1 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔12:26, 29.Mar 2011

Piktor i Postribes “Gentian Mataj” Ura e mesit – Janar 2O11 Piktor i Postribes “Gentian Mataj”   Klikoni Ketu dhe shikoni me shum nga puna e piktorit nga Postriba – Gentian Mataj

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Tetor 2021
H M M E P S D
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031