Back to homepage

Tag "martesa"

Barcaleta – Martesa

Barcaleta – Martesa 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔21:27, 16.Nën 2015

Gruaja zgjohet nga gjumi ne ora 2 te nates ve re se burri i saj nuk ishte ne shtrat. Filloj ta kerkoj aj ishte ne kuzhine, kishte ndezur nje cigare, pinte kafe dhe qante, gruaja ju drejtuar i dashur a

Read Full Article
Martesa me spec

Martesa me spec 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔21:25, 19.Jan 2013

Gruaja zgjohet nga gjumi ne ora 2 te nates ve re se burri i saj nuk ishte ne shtrat. Filloj ta kerkoj aj ishte ne kuzhine, kishte ndezur nje cigare, pinte kafe dhe qante, gruaja ju drejtuar i dashur a

Read Full Article
Cifti i sa po martuar

Cifti i sa po martuar 0

🕔15:25, 8.Dhj 2009

Na ishte njehere nje cift dhe vendosen te martoheshin. Burri i thote gruas: —Eshte me mire mos t bejme dasem se pastaj do ngelemi pa leke e sdo kemi ca t hame… Por gruaja kembengule shume qe te bejne dasem

Read Full Article
Fjalekryqi

Fjalekryqi 0

🕔19:19, 3.Tet 2009

Nje vajze po mbush nje fjalekryq: – Ç eshte fundi i jetes i thot babait te sajt? Me shtate shkronja! – Martesa – Pergjigjet babai.

Read Full Article
Çfar është martesa?

Çfar është martesa? 0

🕔20:46, 29.Gus 2009

Martesa eshte nje livadh shumë i madh, ne te cilin livadh shkojn te gjith gomaret e botes per te kullotur.

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Tetor 2021
H M M E P S D
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031