Back to homepage

Tag "martesa"

Barcaleta – Martesa

Barcaleta – Martesa 0

🕔21:27, 16.Nën 2015

Gruaja zgjohet nga gjumi ne ora 2 te nates ve re se burri i saj nuk ishte ne shtrat. Filloj ta kerkoj aj ishte ne kuzhine, kishte ndezur nje cigare, pinte kafe dhe qante, gruaja ju drejtuar i dashur a

Read Full Article
Martesa me spec

Martesa me spec 0

🕔21:25, 19.Jan 2013

Gruaja zgjohet nga gjumi ne ora 2 te nates ve re se burri i saj nuk ishte ne shtrat. Filloj ta kerkoj aj ishte ne kuzhine, kishte ndezur nje cigare, pinte kafe dhe qante, gruaja ju drejtuar i dashur a

Read Full Article
Cifti i sa po martuar

Cifti i sa po martuar 0

🕔15:25, 8.Dhj 2009

Na ishte njehere nje cift dhe vendosen te martoheshin. Burri i thote gruas: —Eshte me mire mos t bejme dasem se pastaj do ngelemi pa leke e sdo kemi ca t hame… Por gruaja kembengule shume qe te bejne dasem

Read Full Article
Fjalekryqi

Fjalekryqi 0

🕔19:19, 3.Tet 2009

Nje vajze po mbush nje fjalekryq: – Ç eshte fundi i jetes i thot babait te sajt? Me shtate shkronja! – Martesa – Pergjigjet babai.

Read Full Article
Çfar është martesa?

Çfar është martesa? 0

🕔20:46, 29.Gus 2009

Martesa eshte nje livadh shumë i madh, ne te cilin livadh shkojn te gjith gomaret e botes per te kullotur.

Read Full Article