Kategori
Te rejat nga Bota

Barcaleta – Martesa

Gruaja zgjohet nga gjumi ne ora 2 te nates ve re se burri i saj nuk ishte ne shtrat.
Filloj ta kerkoj aj ishte ne kuzhine, kishte ndezur nje cigare, pinte kafe dhe qante,
gruaja ju drejtuar i dashur a te kujtohet sot ne festojme 20 vjetorin e marteses,
po po e di mori grua me kujtohet shume mire edhe takimi i yne i pare ne benim dashuri ne makinen time,
ne ate kohe une kisha 20 vjete e ti ishe 16 vjecare, babai i yte na zuri, mua me kercenoj ose do te
martohem me ty ose do te shkoj 20 vite ne burg, paramendoje po kisha shkuar ne burg sote do te isha i lire.

Facebook Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.