Cifti i sa po martuar

Administratori
By Administratori 8 Dhjetor, 2009 15:25

Na ishte njehere nje cift dhe vendosen te martoheshin.
Burri i thote gruas:
—Eshte me mire mos t bejme dasem se pastaj do ngelemi pa leke e sdo kemi ca t hame…
Por gruaja kembengule shume qe te bejne dasem dhe si perfundim bejne dasem, vine dita e pare e marteses dhe burri i thote gruas:
—Grua ca do ham per darke ???
Dhe gruaja i pergjigjet:
—Ska asgje per te ngrene…po hajt bejme dashuri dhe fleme.
Vine nata e dyte e marteses dhe po e njejta gje…e treta..
Naten e katert kthehet burri ne shtepi dhe gjen gruan me kembe perpjete mbeshtetur te kaloriferi…dhe pyet gruan.
—ca po ben ????
Dhe gruaja i pergjigjet.
—Se sheh po te ngroh gjellen e darkes.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 8 Dhjetor, 2009 15:25
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Shtator 2021
H M M E P S D
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930