Back to homepage

Tag "lepri"

Ariu dhe Lepri

Ariu dhe Lepri 0

🕔14:59, 5.Jan 2010

Ishte ariu dhe kishte hap byrektore. Shkon lepri dhe e thot: O ari a ke 100 byrek? jo i thot ariu. Shkon prap lepri dhe i thot perdit te njejten gje, prap jo i pergjigjet lepri. 1 dit cohet ariu

Read Full Article