Ariu dhe Lepri

Administratori
By Administratori 5 Janar, 2010 14:59

Ariu dhe Lepri

Ishte ariu dhe kishte hap byrektore.
Shkon lepri dhe e thot: O ari a ke 100 byrek? jo i thot ariu.
Shkon prap lepri dhe i thot perdit te njejten gje, prap jo i pergjigjet lepri. 1 dit cohet ariu heret dhe i ben 100 byrek.
Shkon lepri dhe i thot prap te njejten gjo dhe ariu i pergjigjet po.
Lepri i thot pastaj: Kot i ke se nuk ka per ti ble kush.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 5 Janar, 2010 14:59
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.