Back to homepage

Tag "jezusi"

Ferrari

Ferrari 0

🕔10:52, 10.Mar 2010

Nje dite vdes M.Shumaker dhe shkon ne parajs. Ne parajs takon zotin dhe zoti i thot:- ti ke qen me i miri ne F1 dhe keshtu do te jap Ferrarin me te shpejt ne bot. Merr ferrarin dhe ja shtron

Read Full Article
Rugova edhe Thaqi te Papa

Rugova edhe Thaqi te Papa 0

🕔11:53, 13.Jan 2010

Shkojn Rugova edhe Thaqi te Papa ne Vatikan. Kur te shkojn Rugova i din rregullat ja puth doren Papes edhe ulen edhe Rugova i thot Thaqit mos fol ti se ti nuk din. Masi te bojn pak muhabet Papa i

Read Full Article