Back to homepage

Tag "itali"

Plaku ne Itali

Plaku ne Itali 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔12:15, 11.Shk 2012

Një plak kishte shkuar ne Itali tek djemtë e vet. Pasi kishin kaluar disa dite, plaku u mërzit për plaken. Atëherë djemtë vendosen me e dërguar një nate plakun ne “shtëpi publike”. Pasi plaku kaloi ca ore atje doli dhe

Read Full Article