Back to homepage

Tag "ftoft"

Klima e zones se komunes Postribe

Klima e zones se komunes Postribe 0

🕔20:52, 18.Sht 2009

Komuna Postribe ben pjese ne zonen klimaterike mesdhetare paramalore te quajtur  Cauretum  Castenum ,e mesme dhe e ftohte . Kordinatat e saj jane : 49o 08’  dhe 19o 32’. Ajo karakterizohet  nga nje vere e thate dhe deri ne nje

Read Full Article
Pse bjondina e shtin thiken ne frigorifer

Pse bjondina e shtin thiken ne frigorifer 0

🕔01:05, 20.Gus 2009

Se e ka marr vesh se eshte arm e ftoft!

Read Full Article