Back to homepage

Tag "dokumentat"

Bjodina me bmw x5

Bjodina me bmw x5 0

🕔22:30, 6.Nën 2009

Ka qen nje bjonde me bmw x5 dhe e ndalon polici dhe i thot bjondes ju lutem dokomuntat dhe bjondja ja ben por skam dokumenta me veti. Dhe ja kthen policit prit se te jap dicka tjeter dhe bjondja fillon

Read Full Article