Back to homepage

Tag "deputet"

Nje burr dhe nje grua

Nje burr dhe nje grua 0

🕔15:04, 6.Pri 2011

Nje burre dhe nje grua po thonin se sa here e kishin tradhtuar njeri tjetrin. -Une thote burri, te kam tradhtuar nje here me komshijen perballe. Une thote gruaja te kam tradhtuar vetem tre here. Kur e pyet burri. -E

Read Full Article