Back to homepage

Tag "cift"

Një çift në fshat

Një çift në fshat 0

🕔12:59, 21.Jan 2013

Një çift është duke marrë një shëtitje në fshat, të takohen një fshatare i cili ka një dem te madhërishëm. “Urime, sa dem të bukur” thote burri i saj. Fshatari përgjigjet: “e bën seks të paktën 4 ose 5 lopa

Read Full Article
Cifti ne shtepine e re

Cifti ne shtepine e re 0

🕔15:27, 17.Gus 2010

Martohet nje cift dhe hyjne ne shtepine e re. Shtepia e re ishte me probleme. Diten e pare kur vjen burri nga puna, gruaja i thote: – Burre ka rene suvaja dhe po na pikon tavani. – Po pastaj, mos

Read Full Article
Cift ne plazh

Cift ne plazh 0

🕔15:11, 23.Mar 2010

Ishte nje cift ne plazh.Duke shetitur neper rere ajo shikon qe i dashuri e kishte kemben shume te madhe. Dhe i thote:sa te madhe e paske kemben. Djali i pergjigjet:Ne kemi qene Fukarenj dhe nena na linte zbathur,prandaj e kam

Read Full Article
Nje cift shqiptar

Nje cift shqiptar 0

🕔12:07, 4.Dhj 2009

 Nje cift shqiptar kishte shkuar per pushime ne Spanje. Teksa po hanin mengjesin ne restorantin e hotelit degjojne nga tavolina ngjitur burrin e nje cifti britanik qe i thote te shoqes: -Can you give me the sugar, Sugar. Pak me

Read Full Article