Back to homepage

Tag "byrek"

Ariu dhe Lepri

Ariu dhe Lepri 0

🕔14:59, 5.Jan 2010

Ishte ariu dhe kishte hap byrektore. Shkon lepri dhe e thot: O ari a ke 100 byrek? jo i thot ariu. Shkon prap lepri dhe i thot perdit te njejten gje, prap jo i pergjigjet lepri. 1 dit cohet ariu

Read Full Article
Bjondina te dentisti

Bjondina te dentisti 0

🕔19:47, 21.Gus 2009

Ishte nje bjondin dhe shkoj te dentisti ai i tha mos ha ne an te majt kur doli nga dentisti shkoj ne anen e djatht te rruges dhe e bleu nje burek e hangri.

Read Full Article