Back to homepage

Tag "bicikleta"

Djali me biçikletë

Djali me biçikletë 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔20:00, 5.Pri 2010

Nje djale i lutet babait qe ti bleje nje biçiklet dhe babai ja ploteson deshiren.Nje dite djali niset per udhetim dhe e lith biçikleten ne nje shtylle korendi ku ishe shkruar nje lajmerim vdekje per nje vajze por djali nuk

Read Full Article
Djali dhe bicikleta

Djali dhe bicikleta 0

🕔02:08, 2.Nën 2009

Njeher kishte vdekur 1 plak dhe pas disa vitesh vdiq edhe plaka. Nje djal erdhi me biciklet per ta ngushelluar familjen. Ai e la bicikleten jasht dhe hyri brenda kur doli jasht nuk e pa bicikleten dhe fillo te qaj.

Read Full Article