Bananja

Administratori
By Administratori 20 Shkurt, 2010 21:38

Bananja

Nje dite ecen nje burre dhe rrezohet ne trotuar,
Nje vajze ulet dhe qan,
Mos qaj vogelushe se nuk jam vrare shume,
Nuk po qaj per ty po per bananen qe me shkele.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 20 Shkurt, 2010 21:38
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.