Back to homepage

Tag "babagjyshi"

Viti i Ri

Viti i Ri 0

🕔15:25, 23.Mar 2010

Nje burr ishte shume i vafer.SHkon ne nje shesh takon nje burre te veshur si baba gjyshi dhe i thot: – Babagjysh te lutem me dhuron per vitin e ri nje shtepi ku te kaloj vitin e ri nje makin

Read Full Article