Viti i Ri

Administratori
By Administratori 23 Mars, 2010 15:25 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

Nje burr ishte shume i vafer.SHkon ne nje shesh takon nje burre te veshur si baba gjyshi dhe i thot:
– Babagjysh te lutem me dhuron per vitin e ri nje shtepi ku te kaloj vitin e ri nje makin qe te shetis per vitin e ri dhe nje thes me lek qe te pergatis darken e vitit te ri.Ai ecen 100 m dhe e theret babagjyshi:
– Meqe une te bera tere keto dhurata po ti do ta besh nje gje per mua.Burri i thot se cfare te duash.babagjyshi i thot:
– Do te me lesh te bej seks me ty.
-Po:,i thot burri.
Babagjyshi beri seks tere naten dhe kur zgjohet ne mengjes i kerkon te ikte dhe babagjyshi i tha:
-Ik.
Burri ecen 100 m the e therret te babagjyshi prap.
-Sa vjec je ti.
-42 vejc:thot burri.
-Po ti mer budall je 42 vjec dhe akoma beson te babagjyshi.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 23 Mars, 2010 15:25 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Tetor 2021
H M M E P S D
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031