Back to homepage

Tag "ariu"

Ariu dhe Lepri

Ariu dhe Lepri 0

🕔14:59, 5.Jan 2010

Ishte ariu dhe kishte hap byrektore. Shkon lepri dhe e thot: O ari a ke 100 byrek? jo i thot ariu. Shkon prap lepri dhe i thot perdit te njejten gje, prap jo i pergjigjet lepri. 1 dit cohet ariu

Read Full Article
Lepuri gangstjer

Lepuri gangstjer 0

🕔12:22, 4.Dhj 2009

Shkon leprui ne bar dhe i thote ariut bartender me ze te trash – Ari nje birre ose…. Me vrap ariu i jep nje birre lepurit. Te nesermen prap e njejta gje. Hyn lepuri si gangtserr dhe me ze te

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Shtator 2021
H M M E P S D
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930