Burri me gruan dhe femine

Administratori
By Administratori 29 Janar, 2010 01:17

Burri me gruan dhe femine

Burri me gruan dhe femine ishin ulur ne tren.
Babai i thote djalit: uuu buci, buci babit, ha rrush se te rritet bibilushi.
Gruja i thote: oo Burr haje edhe ti nje kokerr.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 29 Janar, 2010 01:17
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.