Back to homepage

Tag "got"

Bjondina got plot dhe bosh

Bjondina got plot dhe bosh 0

🕔19:37, 7.Sht 2009

Pse nje bjondja para se te fleje, merr nje gote plot me uje dhe nje gote bosh? Sepse edhe mund ti pihet, edhe jo.

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Maj 2021
H M M E P S D
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31