Jeton ne bregdet

Administratori
By Administratori 20 Maj, 2011 20:48

Jeton ne bregdet

Jeton ne bregdet dhe nuk di te notosh..?
Pse lali ti qe ke shtepin pran aeroportit, di te fluturosh… ?

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 20 Maj, 2011 20:48
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.