Unaza policit

Administratori
By Administratori 27 Nëntor, 2009 17:48

Unaza policit

Ishte një polic dhe i kishte rënë unza në tokë. Por tani në një pjesë të rrugës kishte dritë dhe pjesa tjetër ishte errsir. Unaza i ra tek pjesa pa dritë, dhe ai po shikonte për unazen aty ku kishte dritë. Po ecte një burrë dhe i thotë, çfare ke o polic? Polici, kam humb unazen po ku? Aty. Dhe e drejton gishtin ku skishte dritë. po pse po e kërkon këtu pra? Sepse atje nuk shikoj dote.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 27 Nëntor, 2009 17:48
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.