Qepa e Drishtit

Qepa e Drishtit 1 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔00:06, 25.Tet 2009

Qepa e Drishtit Qepa e Drishtit eshte nder qepet me te mira ne tregun e brendshem shqiptar dhe me gjere. Eshte nder kulturat me te rendesishme perimore te familjes se zambakoreve . Eshte shume e kerkuar per vete perberjen kmike

Read Full Article
Bjondina dhe Mausi

Bjondina dhe Mausi 0

🕔02:34, 24.Tet 2009

Pse bjondina merr djathin me vete kur hyn ne kompjuter? Per arsye se ka frig se po ik mausi prej doret.

Read Full Article
Bjondina ne treg?

Bjondina ne treg? 0

🕔16:17, 20.Tet 2009

Ishte nje her nje bjondin ne treg dhe i thot nje njeri hip ne peme dhe une ti jap 100 euro. Bjondina hipi dhe burri ia dha 100 euro kur shkoj ne shtepi i tha burrit. O burr i fitova

Read Full Article
3 Gra

3 Gra 0

🕔16:03, 20.Tet 2009

Na ishin je her 3 gra dhe e pyesin njera tjetren se cila e ka p*dh*n me te madh. E para thot une e kam te madh se burri im ma shtin k*rin me gjith koqe. E dyta thot une e kam te madh

Read Full Article
Komuna Postribe

Komuna Postribe 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔15:12, 19.Tet 2009

Komuna Postribe Related Images:

Read Full Article