Nje cift shqiptar

Administratori
By Administratori 4 Dhjetor, 2009 12:07

 Nje cift shqiptar kishte shkuar per pushime ne Spanje.

Teksa po hanin mengjesin ne restorantin e hotelit degjojne nga tavolina ngjitur burrin e nje cifti britanik qe i thote te shoqes:
-Can you give me the sugar, Sugar.

Pak me vone nga nje tavoline tjeter degjohet zeri i nje amerikani:
– Can you give me the honey, Honey.

Shqiptari hengri mire e mire dhe pasi e mendoi pak ceshtjen, i mahnitur dhe nga romatika e kolegeve, afroi me afer filxhanin e kafese dhe ju drejtua te shoqes:
– Ma jep cik qumshin, lope!

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 4 Dhjetor, 2009 12:07
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.