Fëmija Kurioz

Administratori
By Administratori Nëntor 21, 2009 21:32

Një herë një fëmijë i vogël pyet mamanë e tij që ishte shtatëzanë:
– O Mami, pse e ke barkun e madh ti?
Dhe Mamaja ja kthen: Sepse pres një femijë!
Një ditë djali shef një burrë që e kishte barkun e madh dhe e pyet:
– Xhaxhi po ti çfarë po pret?
Ai ja kthen: Po pres autobuzin!
– Fëmija i thotë: Po doli biçikletë do ma japësh mua?

Facebook Comments

Administratori
By Administratori Nëntor 21, 2009 21:32
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

*

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Prill 2018
H M M E P S D
« Mar    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30