Burri kerkon grua

Administratori
By Administratori 10 Nëntor, 2009 13:57

1 djalosh donte te martohet me nje grue qe nuk edin se cka esht Ka*i
Pasi qe u martua naten e par, e pyet gruan: Grue e din se si e ka emrin ky?
PO edi si jo, Ka* e ka emrin…ky thot pasi qe e dijke se ceshte ka*i at her ik shporru se nuk tduaa
Pastaj e mer edhe nje tjeter, edhe me at e njejta vaki, dhe edhe at e len,
Gruja e tret qe mer, eshte , malsore pi malit, dhe mendon se kjo ska gjasa ta die se cka esht Ka* se ska pa atje ne Mal..
Naten e par kur e pyet ky gruen se ceshte kjo? Ajo i pergjigjget se zOG,ncncncn
ky thot shuj se se dijka se ceshte ka*i…
pas 1 jave prap e vet prap kjo i thot zog,
pas 1 muji prap e vet kjo prap i thot zog
Ky nervozohet dhe i thot, oj grue ky nuk esht zOG , po K*R, mos thuj ashtu se te ndegjojn kunatat do mendojn se e kam tvogel
Gruja Malsore i pergjigjet, oo buurr ky i yti esht zog se kar esht i Idriz Ages atje ne mal!

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 10 Nëntor, 2009 13:57
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Gusht 2021
H M M E P S D
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031