Back to homepage

Tag "banalitet"

Burri kerkon grua

Burri kerkon grua 0

🕔13:57, 10.Nën 2009

1 djalosh donte te martohet me nje grue qe nuk edin se cka esht Ka*i Pasi qe u martua naten e par, e pyet gruan: Grue e din se si e ka emrin ky? PO edi si jo, Ka* e

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Maj 2021
H M M E P S D
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31