Back to homepage

Tag "kurv"

Tre hajduta

Tre hajduta 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔19:43, 5.Pri 2010

Tre hajduta po vidhnin tek nje shtepi dhe tek po dilnin nga shtepia pasi moren cfare deshen i zoti i shtepise i shikon dhe keto ja fusin vrapit.Kur keto po vraponin dhe i zoti i shtepise po bertiste dhe thoshte:Kthehuni

Read Full Article
Tradhtija

Tradhtija 0

🕔16:36, 27.Nën 2009

Ishin 3 shokë dhe duke biseduar njëri me tjetrin se si ti zblulojn që gratë e tyre po i tradhtojnë. -Njëri thotë unë shkoj në shtëpi dhe e kapi për fyti dhe i themë trego me kanë je kanë sot

Read Full Article
Burri kerkon grua

Burri kerkon grua 0

🕔13:57, 10.Nën 2009

1 djalosh donte te martohet me nje grue qe nuk edin se cka esht Ka*i Pasi qe u martua naten e par, e pyet gruan: Grue e din se si e ka emrin ky? PO edi si jo, Ka* e

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Tetor 2021
H M M E P S D
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031