Back to homepage

Tag "kurv"

Tre hajduta

Tre hajduta 0

🕔19:43, 5.Pri 2010

Tre hajduta po vidhnin tek nje shtepi dhe tek po dilnin nga shtepia pasi moren cfare deshen i zoti i shtepise i shikon dhe keto ja fusin vrapit.Kur keto po vraponin dhe i zoti i shtepise po bertiste dhe thoshte:Kthehuni

Read Full Article
Tradhtija

Tradhtija 0

🕔16:36, 27.Nën 2009

Ishin 3 shokë dhe duke biseduar njëri me tjetrin se si ti zblulojn që gratë e tyre po i tradhtojnë. -Njëri thotë unë shkoj në shtëpi dhe e kapi për fyti dhe i themë trego me kanë je kanë sot

Read Full Article
Burri kerkon grua

Burri kerkon grua 0

🕔13:57, 10.Nën 2009

1 djalosh donte te martohet me nje grue qe nuk edin se cka esht Ka*i Pasi qe u martua naten e par, e pyet gruan: Grue e din se si e ka emrin ky? PO edi si jo, Ka* e

Read Full Article