Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9

Vajza shkon e pyet për çmimet.

Administratori
By Administratori 15 Korrik, 2009 19:45
Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9 Vajza shkon e pyet për çmimet.

Ka shkuar nje vajzë në pazar dhe po e pyet shitesin sa kushton fustani?
shitesi: 10 euro
Vajza:   po sa kushtojn brekt
Shitesi: 15 euro
Vajza:   a bën ma lir?
Shitesi: sigurishti
Vajza:   sa
shitesi: 10 euro breket dhe 15 euro fustanin
Vajza:   po ti breket mi ule e fustanin ma çove.

Facebook Comments

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9
Administratori
By Administratori 15 Korrik, 2009 19:45
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.