Back to homepage

Tag "shitesi"

Vajza shkon e pyet për çmimet.

Vajza shkon e pyet për çmimet. 0

🕔19:45, 15.Kor 2009

Ka shkuar nje vajzë në pazar dhe po e pyet shitesin sa kushton fustani? shitesi: 10 euro Vajza:   po sa kushtojn brekt Shitesi: 15 euro Vajza:   a bën ma lir? Shitesi: sigurishti Vajza:   sa shitesi: 10 euro breket dhe 15

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Shtator 2020
H M M E P S D
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930