Back to homepage

Tag "brune"

Nje bjonde dhe nje brrune

Nje bjonde dhe nje brrune 0

🕔15:41, 22.Gus 2009

Nje bjonde dhe nje brrune hidhen nga kulla e Parisit, cila bie e para ? – Brrunja, sepse bjondja ndalet per te pyetur per rrugen.

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Prill 2021
H M M E P S D
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930