Back to homepage

Tag "mushkonjat"

Mushkonja dhe xixellonja

Mushkonja dhe xixellonja 0

🕔19:38, 21.Gus 2009

Nje djal nje nat shkoj te fle ne shtrat edhe pas pak thirri -o babi,o babi po me ngacmojn mushkonjat -mbulohu me jergan! i tha babi, pas pak e thirri prap -o babi,o babi tash erdhen mushkonjat me elektrik ne

Read Full Article