Miu dhe Lopa

Administratori
By Administratori 20 Gusht, 2009 04:16

Miu dhe Lopa

Njeher nje lop e ka takuar nje mi dhe miu ka qen duke pir cigare.
Lopa i ka then ec more picimul ti po pin cigare a.
Miu me te shpejte ja ktheu ec mori ti calla budallica cicat pa jelek.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 20 Gusht, 2009 04:16
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.