Back to homepage

Tag "lopa"

Miu dhe Lopa

Miu dhe Lopa 0

🕔14:23, 22.Gus 2009

Lopa i thote miut, piciruk kaq i vogel dhe te kane dale mustaqet. Miu i thote lopes, po ti moj kaq e madhe dhe nuk vesh sutjena.

Read Full Article
Miu dhe Lopa

Miu dhe Lopa 0

🕔04:16, 20.Gus 2009

Njeher nje lop e ka takuar nje mi dhe miu ka qen duke pir cigare. Lopa i ka then ec more picimul ti po pin cigare a. Miu me te shpejte ja ktheu ec mori ti calla budallica cicat pa

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Tetor 2021
H M M E P S D
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031