Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9

 

Pac Man

 

Sonic

Gold Miner

Kush do behet YLL

Facebook Comments

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9
Write a comment

175 Comments

 1. melisa 22 Maj, 18:55

  shum te mira lojt po m pelqejn shummmmmmmmmmmmmm………………

 2. anisa 20 Prill, 08:57

  lojat shum te mira pom pelqejn shummmmmmmmmmmmmmmm-shummmm<33

 3. resa 17 Mars, 10:06

  po vallai nuk jan te mira ku me dit qka mue me pelqejn amon jo shum
  po qte bejm keshtu rriten fmija

 4. donjeta 13 Mars, 08:28

  qum te mira

 5. agnesa 13 Mars, 06:42

  po valla boll te mira jan lojrat

 6. agnesa 13 Mars, 06:37

  po valla shum te mira lojrat

 7. rinna 1 Mars, 16:39

  shum te mira lojrat

 8. luan 21 Janar, 14:47

  mir lojrat

 9. ardian ademaj 21 Janar, 14:20

  shum te bukuta lojrat

 10. ardian ademaj 21 Janar, 14:19

  shum te bukura lojrat

 11. ardian ademaj 21 Janar, 14:18

  shum bukur lojrat sidomos kush do te behet yll dhe ajo me maron dhe luigi

 12. orgesa 8 Janar, 15:15

  mirrrrrrrrrrrr dej dikun

 13. anisa 8 Janar, 12:03

  ketu ka shum lojra te bukura per femij te gjith bota i pelqe keto lojra

 14. sead 18 Dhjetor, 07:54

  lojrat jan shum te keq hahahh shaka lojrat jan teper te mir <3<3<3<3<3<3

 15. Ida 7 Dhjetor, 19:29

  Shum Te Bukura…Nicee….:)

 16. albinaa 4 Dhjetor, 12:42

  Shum e mir loja veqq Paraa Lojja jeme qe me perkarah te luajj pa e pas nijet me hy nne net me shti lojja qe edua mos mu kan kjo loj un do te kisha hi ne nett

 17. eliza 3 Dhjetor, 09:46

  shum e bukur loja

 18. erza 7 Nëntor, 14:46

  shum te bukura lojat po luj kush do te behet yll po knaqna

 19. dorela elaa 2 Nëntor, 15:59

  ju po e dini se qka asht e mira

 20. donjeta 19 Tetor, 14:23

  shum me pelqej lojerat bile ajo gold miner

View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.