Pac Man

 

Sonic

Gold Miner

Kush do behet YLL

Facebook Comments

Write a comment

175 Comments

 1. loni 29 Tetor, 11:37

  me qka e masim ujin lëngjet qumshtin etj A mililiter B liter C centiliter D deciliter

  [Pergjigju]

 2. cLooBeR'. 25 Tetor, 09:39

  qite more edhe cs me downlandu gjytyrym

  [Pergjigju]

 3. mergim balaj 24 Tetor, 17:38

  ai bre vetem 1 loj ta kishit qit edhe ju ma ju that ajo dot kush nuk qe loj ketu siten e marteses i raft 1meter bor

  [Pergjigju]

 4. lleka 23 Tetor, 18:09

  VATEM 1LOJ KOKA AIIIIIIIIIIIIII

  [Pergjigju]

 5. elvaris 15 Tetor, 21:21

  1 looj ai

  [Pergjigju]

 6. elvaris 15 Tetor, 21:19

  E mir Eshte Qikjo loja se e kum pas une qitA shum e qart eshte

  [Pergjigju]

 7. egzon 14 Tetor, 14:31

  shum se dua lojen milioner sepse kur nuk e di pytjen me vjen marre ehehehhehehe perkundrazii e duu shum edhe osht 1 loj shum e mir a

  [Pergjigju]

 8. bashkim 12 Tetor, 13:12

  un i dua lojrat kompjuterike shum

  [Pergjigju]

 9. t_imi 9 Tetor, 06:02

  sa bukur mu ba miljoner flm PER mirkuptim

  [Pergjigju]

 10. soccer 28 Shtator, 08:21

  uce e preferoj shum lojen MILIONER sepse dua tjem nje prej tyre hehe ju pershendes???:(:(:(:(

  [Pergjigju]

 11. time.fatime 27 Shtator, 16:09

  mua me pelqene shume lorat shpresoj se do te kete edhe me shum preje tyre

  [Pergjigju]

 12. shkelqim 27 Shtator, 12:23

  me se shumeti ligen e kampionve e ka fituar real madridi

  [Pergjigju]

 13. shkelqim 27 Shtator, 12:18

  kush e fitoj me se shumeti ligen e kampionve A barcelona B real madridi C livepool D milani

  [Pergjigju]

 14. shkelqim 27 Shtator, 12:16

  deshiroj te marr pjes ne kete ueb faqe sepse eshte shum e mir
  faliminderit per mirkuptim!

  [Pergjigju]

 15. fisnik 26 Shtator, 18:59

  mua me pelqen loja me se shumti edhe do te vazhdoj te luaj lojra kompjutuerine

  [Pergjigju]

 16. agnesa 26 Shtator, 17:20

  me qka merr frym peshku

  [Pergjigju]

 17. lorrik 24 Shtator, 14:41

  you are tthe besst

  [Pergjigju]

 18. erona 24 Shtator, 12:11

  mua me pelqen shum kjo loj ju duaaaa

  [Pergjigju]

 19. BeN! 23 Shtator, 19:52

  jam adhuruesi me i madh i lojrave kompjuterike

  [Pergjigju]

 20. zana xani 23 Shtator, 16:58

  sa vite ka qen kosova nen sundim te turqis

  [Pergjigju]

1 2 3 9
View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Korrik 2020
H M M E P S D
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031