Knaqsija e çiftit

Administratori
By Administratori 6 Dhjetor, 2009 20:09

Një çift të rinjësh porsa kishin bërë at punen e dashuris, hynë në debat, se kush ishte kënaqur më shumë, vajza apo djali.
Vajza thoshte unë, djali thoshte kënaqsin e kisha unë më të madhe se ti, i thot vajzës. pa pritur takojn një plakë në rrugë, e ndalojn dhe i thojn, porsa bëmë at punen dhe a mundesh me na tregu ti plakë se kush është kënaqur më tepër. Plaka i thot djalit merre një kunj shkrepse dhe kruaje veshin dhe më thuaj se kush është kënaqur më shumë? Bira e veshit apo kunji i shkrepses.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 6 Dhjetor, 2009 20:09
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Gusht 2021
H M M E P S D
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031