I forti i fshatit

Administratori
By Administratori 8 Dhjetor, 2009 15:47

Nje ujk ia hante te tereve fshatareve lopet.
Dhe fshataret i thane burrit me te forrte te fshatit, hajde zere pak ujkun se na i hengri te gjitha lopet, dhe do te ta shperblejme ne para.
Mire tha burri i forte, po do me jepni nje lekure prej lope qe te mbulohem dhe te dukem si lope qe ta kap ujkun.
Dhe ashtu beri, qendroi te tere naten ne nje fush, kur erdhen fshataret ne mengjes i thane he a e zure ujkun?
Ai tha. Po mire une ujkun se zura dot, po kush e kishte haruar demin pa lidhur, se e hengra unë.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 8 Dhjetor, 2009 15:47
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Korrik 2021
H M M E P S D
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031