Back to homepage

Tag "fshati"

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9
Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9
Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9 I forti i fshatit

I forti i fshatit 0

🕔15:47, 8.Dhj 2009

Nje ujk ia hante te tereve fshatareve lopet. Dhe fshataret i thane burrit me te forrte te fshatit, hajde zere pak ujkun se na i hengri te gjitha lopet, dhe do te ta shperblejme ne para. Mire tha burri i

Read Full Article