Back to homepage

Tag "lop"

I forti i fshatit

I forti i fshatit 0

🕔15:47, 8.Dhj 2009

Nje ujk ia hante te tereve fshatareve lopet. Dhe fshataret i thane burrit me te forrte te fshatit, hajde zere pak ujkun se na i hengri te gjitha lopet, dhe do te ta shperblejme ne para. Mire tha burri i

Read Full Article