Back to homepage

Tag "turqisht"

Si i thojne budalles ne gjuhen Turke?

Si i thojne budalles ne gjuhen Turke? 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔16:49, 24.Shk 2010

Hajvan Insan

Read Full Article
Si i thojne policit ne gjuhen Turke?

Si i thojne policit ne gjuhen Turke? 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔16:46, 24.Shk 2010

Dajak Insan

Read Full Article
Si i thojn kastravecit Turqisht?

Si i thojn kastravecit Turqisht? 0

🕔19:12, 24.Jan 2010

Dajak jeshil

Read Full Article
Si i thojn mesuesit turqisht???

Si i thojn mesuesit turqisht??? 0

🕔14:48, 23.Jan 2010

Llafazan hajvan…

Read Full Article
Si i thojn avionit turqisht?

Si i thojn avionit turqisht? 0

🕔14:47, 23.Jan 2010

Sefa hava

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Tetor 2021
H M M E P S D
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031